Darmowa dostawa dla zakupów od 100zł!

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Realistyczne i efektowne plakaty astronomiczne

To nie lada gratka dla miłośników astronomii. Plakat obrazujący Ziemię widzianą z kosmosu zachwyci wielu entuzjastów obserwacji przez teleskop. Droga Mleczna, kolorowe mgławice gwiazd, Wielki Obłok Magellana – możliwości jest tu wiele. Plakaty przedstawiające kosmos to coś więcej niż tylko niebo usłane gwiazdami. Dzięki dużemu realizmowi potrafią zachwycić. Natomiast sam kosmos na plakatach wydaje się znacznie bliższy niż w rzeczywistości.

KOSMOS

Plakat o tematyce kosmosu – szkice i rysunki

Kosmos na plakacie to nie tylko zdjęcia satelitarne. Niejeden naukowiec doceni też szkice czy rysunki obrazujące zjawiska astronomiczne. Taki plakat o kosmosie systematyzuje bowiem wiedzę, jaką zdobyli o nim już nasi przodkowie. Może przedstawiać fazy księżyca lub układ planetarny. Plakat „z kosmosem” to zatem szersze pojęcie.

Plakaty z kosmosem do pokoju dziecka

Zainteresowanie dzieci kosmosem to dosyć częsta sytuacja. Warto wykorzystać tę ciekawość, aby rozwinąć wyobraźnię najmłodszych oraz zachęcić ich do dalszego zdobywania wiedzy. Plakaty na ścianę odzwierciedlające kosmos i nawiązujące do tematyki kosmicznej to zatem bardzo dobry pomysł w przypadku pokoju dziecka. Mogą one przykładowo przedstawiać statek kosmiczny w trakcie lotu lub satelitę na orbicie. Plakat z kosmonautą również wpisuje się w tę tematykę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl